ANASAYFA HAKKIMIZDA DEĞERLERİMİZ KALİTE POLİTİKAMIZ İLETİŞİM
 
SİZE ÖZEL SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ...
İdealimiz; deneyimli yöneticilerimiz ve seçkin eleman portföyümüz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, yüksek hizmet kalitesiyle müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olmak, doğru insan gücünü, doğru işte istihdam etmek, yüksek verim alınmasını sağlamak ve farklılık yaratmaktır.

İnsan kaynağının doğru kullanılması, işletmelerin sürekliliğini, karlılığını ve kalitesini doğrudan etkilemektedir. Hedefimiz kaliteli işgücüne ihtiyaç duyan işletmeler ile işin gerektirdiği performansı gösterecek ve şirkete katma değer yaratacak iş arayanı buluşturmak ve değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmektir.

İnsan gücüne yoğun ihtiyaç duyan firmaların, personel ihtiyacı ile ilgili tüm beklentilerine cevap vermek ve değerli müşterimizin temel iş alanlarına odaklanmasında iş birliği içinde olmak bizim için birinci önceliktir. Bu amaçla ülkemizde bulunan çok uluslu ve yerel bir çok büyük firmaya hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz en önemli sermaye olan İnsan Kaynağına müşterilerimizle aynı paralelde değer vermek ve bu kaynağın müşteri beklentilerine uygun olarak temin edilmesini sağlamaktır.

 
Barbaros Mah. Akzambak Sok. Varyap Meridian A Blok K: 36 D: 301 Ataşehir - İstanbul • info@ankaik.com
  © Copyright 2013, ankaik.com all rights reserved